Bonbóny z ovčího tuku Natureca

Nejprodávanější

Ecopets - Bonbóny z ovčího tuku MAXI
Bonbóny z ovčího tuku MAXI
Skladem (>5 ks)
Kód: 120/CES
 
185 Kč
1 položek celkem
Ecopets - Bonbóny z ovčího tuku MAXI
185 Kč

Zdravé bonbóny pro psy a kočky, na které vzniká příjemná závislost! Vhodné pro velká plemena.

Balení obsahuje 40 ks.

Kód: 120/CES

Bonbóny Natureca jsou zdravou alternativou pamlsků, které zároveň dodají energii a zlepší srst.

Bonbóny jsme se rozhodli přibrat do našeho zdravého obchůdku jenom proto, že jsou zdravá, bez chémie a jsou výborním zdrojem přírodních aminokyselin.

Bonbóny z ovčího tuku jsou v nabídce z třech různých chutí: losos, mořská řasa a česnek. Všechny 3 možnosti si můžete pořídit buď mini, nebo maxi. Mini balení je pro kočičky a pejsky do 10 kg. Maxi balení je pro gurmány střední a velké velikosti.

Ovčí tuk jako základ Natureca bonbónů je zdrojem přírodních aminokyselin. Vzhledem k tomu, že je to stále tuk, nedoporučujeme z vlastní zkušenosti nemocným pejskům, kočičkám a pejskům s problémy se zažíváním. Taky po našem zkoumání a ochutnávání jsme přišli na to, že mají naši 4noháci na to velkou závislost. Pozor ale na ty, co moc nebaští B.A.R.F., protože jejich trávení není tak zvyklé na větší tuky jako u barfáčů. Doporučujeme pro ně nižší dávky.

Česnek je perfektní jednak jako přírodní antiparazitikum a za druhé je skvělý i jako odčervovadlo.

Lososový olej rádi používáme pro krásnou srst, zdravé ledviny i jako další zdroj aminokyselin, které jsou velice hodnotné pro stavbu kostry, správnému neuro vývoji, dobrému vývoji vnitřních orgánů.

Mořská řasa jak je známo, blahodárně působí na činnost štítné žlázy, její obsah minerálů pomáhá čistit povlak na zoubkách a taky pomáhá i při různých kožních problémech.