YORA Dog pamlsky z hmyzu Rewards proteinové

Kód: 1614
Tip Pro alergiky Ekologické
Značka: Yora
95 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Lahodné ručně pečené hmyzí sušenky. Hmyzí moučka jemně zapečená s ovsem, cizrnovou moukou, mrkví a jablkem. Yora tak vytváří krásné, malé a lahodné sušenky pro naše hafánky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hmyzí proteinové sušenky Rewards

"Kvalitní proteinové sušenky, doplněné o jablíčko a mrkev."

Stále více veterinářů doporučuje hmyzí protein pro psy s alergiemi na bílkoviny obsažné v běžných krmivech. Hmyzí protein nevytváří alergie a přináší velmi kvalitní a lehce vstřebatelné bílkoviny.

Výhody proteinových pamlsků Yora Dog Rewards?

  • skvělá odměna při tréninku
  • živočišné bílkoviny čistě z hmyzích zdrojů
  • obsahují ovoce a zeleninu (mrkev a jablko) pro skvělou chuť, dodání vlákniny a vitamínů
  • obsažená cizrna je označována za superpotravinu pro svůj vysoký obsah kvalitních bílkovin, sacharidů, zdravých tuků, vlákniny a širokého spektra vitamínů (především skupiny B) a minerálů (draslíku, fosforu, zinku a železa)
  • dobře stravitelné
  • vhodné pro psy s alergiemi a s citlivým zažíváním
  • etický, udržitelný a chutný proteinový pamlsek
  • bez ATB a růstových hormonů
  • suroviny vybrané s důrazem na minimální dopad na planetu

Z čeho je hmyzí protein?

Celé larvy jsou jemně usušeny, poté se z nich vyrobí moučka, která obsahuje všechny cenné živiny a minerály. Hmyzí protein je dokonce ještě stravitelnější než kuřecí maso, je kvalitnější a méně průmyslově zpracovaný oproti živočišným složkám v klasických zvířecích krmivech. Hmyzí larvy obsahují esenciální aminokyseliny, tuky a minerály, do krmení jsou zpracovány celé, což zajišťuje konstantní kvalitu živočišných složek.

Stálá kvalita hmyzího proteinu

V krmivu a pamlscích Yora jsou ale použity celé hmyzí larvy, žádné dělení na lepší a horší části. V běžném psím krmivu nemusí být vždy obsaženy ty nejkvalitnější části živočišných složek, které je možné získat. Do krmiv pro zvířata jsou většinou používány odřezky masa a vedlejší produkty živočišné výroby.

Zcela jistě bez hormonů a antibiotik

80% celosvětově spotřebovaných antibiotik se používá v průmyslových velkochovech, růstové hormony jsou užívány k tomu, aby zvířata plně vyrostla za kratší dobu. Hmyzí larvy rostou přirozeně velmi rychle a to i bez hormonů a podobných látek.

Udržitelný zdroj ingrediencí

Hmyz má mnohem nižší uhlíkovou stopu než maso z běžných zdrojů. Hmyzí krmivo je tak dobré nejen pro psy, ale zároveň je vyráběn o udržitelným způsobem, což je dobré pro všechny.

Skvělý zdroj energie a proteinu

Proteinová tyčinka z hmyzu s ovocem a zeleninou má skvělou chuť, kterou si vaši psi zamilují. Sice netuší, že tím navíc pomáhají naší planetě, ale i tak upřednostňují krmivo Yora, protože jim prostě chutná.

Dobré pro vašeho pejska i pro naši planetu

Hmyzí krmivo je volba budoucnosti pro nás všechny. Živočišná produkce velmi zatěžuje planetu. Spotřeba vody, množství půdy pro chov zvířat a pro vypěstování surovin pro jejich krmení, emise skleníkových plynů..., to vše vede k enormnímu zatěžování planety. Hmyzí larvy se živí zbytky ovoce a zeleniny, které jsou jinak nevyužitelné. Tím vzniká přírodní výživný kompost, díky kterému můžeme pěstovat ještě více jídla místo abychom pro larvy něco pěstovali.

Složení:

Hmyzí moučka 25%, oves, cizrnová mouka, rostlinný glycerin, rostlinný olej, sušená mrkev 2%, sušené jablko 2%

Analytické složky:

Hrubý protein 18,5%, hrubý tuk 12,4%, hrubá vláknina 4,3%, hrubý popel 3,5%, vlhkost 19%

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pamlsky pro psy a kočky
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.1 kg
Obsah: 100 g
Vhodné pro kočky: ano
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: