Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1169 hodnotení
5
1147x
4
11x
3
3x
2
2x
1
6x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
JŠ
Jiří Šabacký
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.2.2022
MF
Marian Frýdl
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2022
Super obchod
RR
Romana Ruzickova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
26.2.2022
Dávám kocicce do jídla zamíchal mu lžičkou a sní mi to je to lepší nes prášky můžu doporicit
+ Rychlé vyřízení
+ Rychlé doručení
+ Kvalitní výrobky
+ Malý dáreček navíc
+ Ekologické balení
v pátek ráno udělaná objednávka a asi za dvě hodiny už to měl dopravce. zboží dorazilo v pořádku, ještě i s malým dárečkem.
EK
Eva Koňakovská
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
25.2.2022
+ Rychlost doručení
+ Dobrá komunikace
+ Hodně možností pro alergiky
+ Rychlost
+ Komunikace
+ Skvělé produkty
Rychlé vyřízení
DB
Danuše Becková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
20.2.2022
Jsem velmi spokojená, nic jiného už nepoužívám.
Rychlé vyřízení objednávky a doručení zboží.
+ Vše v pořádku, za pár dní jsem zásilku měla doma i s dárečkem pro pejska, moc děkuji
JH
Jana Halabrinová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.2.2022
Spokojenost, doporučuji
KJ
Kateřina Jeřábková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.2.2022
- poslali jiné zboží, než objednané
- nereagují na e-maily
- vyřízení objednávky trvá dlouho
Objednal jsem koláč pro ptáky s hmyzem, dostal jsem koláč pro ptáky s ořechy. Na e-mail k této záměně jsem za týden nedostal žádnou odpověď. Peníze dostali okamžitým převodem (na účet, který patří Looka boo, s. r. o.) v úterý 25. ledna, balík odeslali v pátek 28. ledna, doručen byl v pondělí 31. ledna.
Hezký den,
to mě velmi mrzí, nevšimla jsem si e-mailu, jistě bych to vyřešila ASAP. Záměna mě mrzí, můžu vám ještě koláče vyměnit, případně se revanšovat slevovým kupónkem?
Ano, platba je v našem obchůdku možná jen předem, protože jsme se pár krát popálili na dobírkách. Nejsme velký obchůdek, každé zaplacení dopravy nás "bolí".
Věřím, že nám odpustíte chybu, kterou jsme udělaly a zkusíme to znova. :)
Katka
+ přehlednost, měli přesně co jsem potřebovala :-)
+ Rychle vyřízeno. Jsem spokojena.
- Vůbec nic.
Nakupovala jsem pro ptáčky lojové koule a zásobník. Lojové koule jsou perfektní, ptákům chutnají. Zásobník na koule jsem zde už jeden kupovala a tentokrát jsem vzala ještě jeden, protože je bezva. Obchod určitě doporučuji.
MO
Martin Oswald
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.2.2022
R
Romana
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.2.2022
Spokojenost se zbožím , dodáním, komunikace - vše v pohodě, dáreček k balzámu potěšil jak mne tak i pejska.....děkujeme a mohu jen doporučit.....
