Hodnotenie obchodu
5,0
Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
1169 hodnotení
5
1147x
4
11x
3
3x
2
2x
1
6x
Zanechajte hodnotenie
Výpis hodnotení
SM
Staniava Mnukova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.2.2020
Ano úplná spokojenost
EK
Elena Karvayová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.1.2020
Moc děkuji za balík, vzkaz chlupacovi vyrizen. Hlavně děkuji, za vrácení peněz, po té co jsem dvakrát zaplatila a ani o tom nevím. Takže moc doporučuji, poctivých lidí je dnes málo!!!
KR
Kateřina Růžičková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.1.2020
????
VJ
Vojtina Jurečková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.1.2020
Mohu vřele doporučit, kéž by bylo více takových vstřícných obchodníků. Moc děkuji i za dáreček.
KF
Kamila Fialova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
17.1.2020
Rychlé dodání, a příjemný vzkaz uvnitř, děkujeme ????????
LČ
Lenka Černá
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.1.2020
Velmi příjemné jednání, děkuji ????
JH
Jolana Halalová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
10.1.2020
Skvělá komunikace, spoluehlivost. Dokonce jsme dostali ručně psané přání do nového roku a dáreček v podobě vzorku
KF
Kateřina Frýbertová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.12.2019
Úžasná a moc milá komunikace, spolehlivost.
IH
Irena Harsányi
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
12.12.2019
Jsem velmi spokojena a mohu obchod vřele doporučit.
Velice milá komunikace s paní majitelkou, výrobky které jinde nenajdete.
JK
Jana Kottová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
28.11.2019
Bezproblémový obchod.
+ Cena
+ Super přírodní výrobky, které fungují
+ Super komunikace
+ Milá ochotná paní
AJ
Aneta Jeřábková
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
7.11.2019
Velmi milé a rychlé jednání. Jelení paroh jsem koupila své fence poprvé a myslím, že je nadmíru spokojená.
A
Administrator
(Administrátor)
13.11.2019
děkuji Anet za recenzi. Jsem ráda, že je fenka šťastná za hračku a okusovátko :) Katka
PŠ
Pavlína Štefflová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
30.10.2019
Oceňuji rychlost a velmi milé jednání paní majitelky. Produkt pejskovi moc chutná.
A
Administrator
(Administrátor)
30.10.2019
děkuji velmi za krásná slova :) děkujeme všichni i za objednávku a podporu obchůdku <3
RD
Radek Dáňa
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
29.10.2019
……………...
A
Administrator
(Administrátor)
30.10.2019
<3 <3 <3 děkuji za kladnou recenzi :D a celkem mě rozesmála, je to takové hezké od muže, já vím, že pro Váš svět jsou slová zbytečná :D děkujeme!
LH
Lenka Hybnerova
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.10.2019
Miska je krásná a praktická i pro placaté čumáčky :) doporučujeme. A pamlsek naší chlupaté kuličče taky moc chutnal :) děkujeme za pozornost
A
Administrator
(Administrátor)
23.10.2019
Júúú to jsem ráda, že si pochutnala tlamička na mňamke. A jsem taky ráda, že se miska líbí. Krásné chvíle! Katka
JH
Jana Halabrinová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
14.10.2019
Moc velká spokojenost. Svou práci dělají od srdce.
A
Administrator
(Administrátor)
23.10.2019
Děkujeme, ano děláme to hlavně srdcem. <3
BO
Benta Oudiová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
5.10.2019
Na balíček od vás se vždy těším. Kvalitní výrobky, příjemně zabalené, ručně popsané. Je cítit, že vše je děláno srdcem. Vyzkoušíme určitě další produkty z nabídky obchodu. Naši psi i já jsme velmi spokojeni.
A
Administrator
(Administrátor)
23.10.2019
Děkujeme za pochvalu, ano moc nás to všechny baví a mě baví myslet na mazlíčky, když dárky pro ně balím do balíčků. Těším se i z Vaši radosti :D Katka
R
Renata
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
27.9.2019
Vše OK....
A
Administrator
(Administrátor)
27.9.2019
To jsme rádi, diky Renato.
Katka
KŽ
Karolína Žaludová
Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek.
|
19.9.2019
Jsem s obchodem velmi spokojená, jak s rychlostí dodání tak i komunikaci. Využívání starých krabic je taky super a je tam vždy i pekný vzkaz
A
Administrator
(Administrátor)
27.9.2019
Dekujeme Karolino za hezkou recenzi. A kdyby jste vedela kolik lidi se k zbirani krabic jiz pro nas obchudek zapojilo! To je uzasne, kolik lidi je nadsenych a tim i vic premysli nad vecma, ze neni nutno vyhazovat. Ale da se mnoho veci jeste hezky zužitkovat. Katka
