Vonné tyčinky - PALO SANTO puro

Kód: 1656
Ekologické
299 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Krásně voňavé tyčinky Palo Santo, vhodné na rychlé vykuřování, v době kdy nemáme čas a prostor pro zapálení vykuřovadla pro očištění prostoru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PALO SANTO - tyčinky

Tyto vonné tyčinky, vyrobené místními obyvateli Peru, jsou zajímavou alternativou k tradičním vykuřovadlům dané oblasti a obecně k vonným tyčinkám. Splňují vysoké nároky na původ a kvalitu společně s důrazem na přírodní složení produktu. Mohou nám posloužit v okamžiku, kdy nemáme čas nebo prostor pro zapálení vykuřovadla, když potřebujeme rychle a efektivně očistit prostor, navodit patřičnou atmosféru nebo doprovodit činnost, při níž je potřeba posílení a důraz na spirituální stránku věci.

PALO SANTO - tyčinky

Dřevo tohoto středoamerického stromu má pro danou oblast nesmírný význam, bylo odpradávna používáno prapůvodními obyvateli pro své magické a léčebné účely.

Významné jsou jeho očistné účinky, místní šamani pálí dřevo a okuřují s ním místo i osoby před léčebnými rituály, slouží na zahnání neštěstí a pohrom, odstraňuje otisky špatných energií a negativních sil. Má rovněž uklidňující vlastnosti, otevírá ducha a umožňuje vstup do jiné reality, dobře se hodí k vykuřování na večer, často ve své domovině doprovází rituál Ayahuasca.

Spalujte, pokud potřebujete silně očistit prostor nebo osoby, na zahnání všeho negativního, při únavě způsobené nervovým vyčerpáním, k uklidnění, zvýšení citlivosti k jemnohmotným vibracím i navození věšteckých schopností a vizí, tyčinky mají sladce kokosovou vůni, pryskyřičnatě dřevitou s jemnými tóny exotického ovoce.

Tyčinku zapalte a vložte do speciálního stojánku.

 

Nenechávejte hořící tyčinky v blízkosti hořlavých předmětů a nechejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v suchu a mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vonné bylinné tyčinky
vůně: sladce kokosová, pryskyřičnatě dřevitá s jemnými tóny exotického ovoce
balení: 10 ks
délka: 23 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: