O Ecopets

katarina-bukovini-ecopets-pribeh

Projekt Ecopets se mi v hlavě zrodil již možná před 17 lety. Nejdřív jsem chtěla dělat bylinky, případně nákup hand made věcí do obchůdku od šikovných rukodělců z ČR a SR. Pak jsem jako vášnivá pejskařka a zvířecí máma chtěla dělat něco se psy a myšlenky se mi různě prolínaly a splývaly a nějak jsem je nedokázala pořádně uchopit.

Pak přišla nemoc a já jsem byla delší dobu skoro úplně mimo dění světa… Jednoho večera se mi opravdu hodně přitížilo a já jsem věděla, že už ráno nevstanu, že odcházím...

Ale protože jsem mladá, a k tomu máma od dítěte a „mamina“ minimálně 3 psů, nechtěla jsem si připustit, že by to skončilo. Prosila jsem Boha, aby mi dal šanci a já že za to budu pomáhat lidem a zvířatům nebo minimálně světu okolo sebe.

Byla jsem vyslyšena a ráno jsem se probudila, sice jsem byla naprosto bezvládná a nedokázala jsem říct slovo, ale byla jsem tady!

Přešel potřebný čas a já jsem zpět, vše se krásně otevřelo. Spojila jsem vše v jedno!

Ecopets je moje vize, moje láska přenesená přes zvířata k lidem.

Ecopets je projekt, kde od českých a slovenských výrobců nakupujeme, a pak dále prodáváme ručně vyráběné výrobky (nejen) pro zvířata. Také my sami vyrábíme produkty, které zvířátkům i lidem pomáhají k regeneraci po onemocněních, případně jejich prevenci a léčbě pomocí bylinek a přírodních prostředků.

Výrobky souzní s přírodou, jsou vyráběné s láskou a respektem k ní. Jejich prostřednictvím vám chceme ukázat, že eko věci, nebo bio chcete-li, nemusí mít jenom nálepku a nemusí k nám být dováženy tisíce kilometrů, ale že můžeme využívat i naše přírodní bohatství a podpořit tak naši vlastní tvorbu a náš ekosystém.

Věříme, že se vám s námi bude líbit žít život plný respektu, lásky a spolutvorby.

Katka a Ecopets tým