Balzám na tlapky a čumáčky

Konečně správná zima. Pojďme ven!

"Víte, kdo bude z vaší smečky nachystaný u dveří jako první?"

Váš pes!

Žádné ufuněné soukání do kombinézy, žádné marné hledání druhé rukavice. Psi i kočky klidně budou běhat celý den bosky ve sněhu.

V mrazivém počasí si však i jejich packy a čumáčky zaslouží speciální ochrannou péči. Stejně jako vy si v zimě chráníte před vysoušením obličej a rty osvědčenou kosmetikou, také Ecopets balzám účinně ochrání jemnou zvířecí pokožku před bolestivými prasklinami, svěděním a zarudnutím.

Ocení jej šelmy domácí na venkově i ve městě – posypová sůl totiž působí na kůži agresivněji než celodenní maraton v závějích na zahradě.

Balzám Ecopets je mazlivě jemný díky bumbuckému máslu s rakytníkem a výživným olejům pupalky, levandule, tea tree a kon*pí . Vmasírujte jej klidně několikrát za den do polštářků na tlapkách a natřete také čenich vašeho čtyřnohého parťáka. Je zcela bez parfemace, ideální i pro citlivé ňufáčky.

Hojivý balzám se nám i našim zákazníkům skvěle osvědčil také na různé zvířecí kožní neduhy, ekzémy, lupénku, drobné poranění a opruzeniny. V létě balzám oceníte jako ochranu čumáčků před pálivým sluníčkem.

Pšššt! Někteří páničci si jej dokonce oblíbili i pro sebe!

Čistě přírodní Balzám na tlapky a čumáčky prořídíte v e-shopu Ecopets tady.

 

balzám na tlapky a čumáčky_zima.jpg