Ecopets a podpora útulků

Ecopets podporuje útulky, různé sdružení a hlavně dočasné opatrovníky.

Osobně já - Katka, nejraději pomůžu dočaskám, protože často jsou tihle lidé v ústraní, moc se o nich neví a taky bojují s každou korunou. Vzhledem k tomu, že Ecopets je stále v začátcích, nemůžeme si dovolit dávat moc, ale co je moc? Pro každého jiná představa. Abychom mohli dávat v naší představě víc a víc, musíme se nejdřív postavit na nohy my. Zatím dáváme víc, než vyděláme :D Tímhle děkuji i za podporu mému muži, který to vše mlčky přechází. <3

Jak společně můžeme pomoct?

Chci osobně poslat útulku balíček.

Pokuď si vyberete tuto možnost, pak Vás prosím, počkejte s platbou na fakturu se slevou, kterou Vám zašlu. Na Ecopets výrobky je sleva 20 % a 10 % sleva ostatních výrobců. Rádi se s Vámi vrhneme do dobro darů. Čím víc nás bude, tím bude více pejsků a kočiček šťastných.

Jak na to?

  • Objednejte něco, co podle Vás udělá radost v útulku - můžete myslet i na ty, co o zvířátka pečují (tipy: Serum proti klíšťatům, Křemelina - odčervení, Konopná mast, Chondromix)
  • do POZNÁMKY prosím zadejte adresu a název konkrétního útulku, kam zboží zašleme
  • prosím plaťte převodem, ale počkejte na doklad od Katky, aby jste koupili se slevou, rádi s Vámi přispějeme na útulek
  • až přifrčí platba, obratem balíček zašleme na adresu, kterou jste uvedli v poznámce a budeme informovat jak Vás, tak útulek
Jsme útulek a rádi si u Vás nakoupíme:

A my zas na druhou stranu Vás rádi podpoříme. Prosím, zavolejte mne na telefón 777 112 636 a s každým z Vás se ráda dohodnu individuálně.

pamlsky psi seniori