Naturoterapie pro zdraví zvířat

Proč právě naturoterapie a přírodní cesta k uzdravení?

Předem píšu, že děkuji, že můžeme žít v době, kdy máme možnost volby.

 

Když jsou vážnější nemoci, kde již nepomůže žádná bylinka, jsou tady skvělí lékaři a západní medicína, která napomáhá v léčení.

Bylinky, tinktury, mastičky jsou tady jednak jako prevence, a také na léčení a podporu pro léčení běžných nemocí.
Je nerozumné dávat do zvířat a do sebe zbytečně hodně chemie, léků, které pak u zásadních problémů mají snížené účinky.

Ano, je potřeba při podávání bylin více přemýšlet, ale nebojte, není to tak těžké :)

Mnozí z Vás teď v tomto počasí řeší ve městě posypovou sůl na chodnících a cestách, nebo omrzlé konce uší, ocasu, případně proleženiny Vašich miláčků, které praskají až do krve.

Je dobré o tato místa pečovat.

Doporučuji je mazat mastičkami. Nejlépe bez parabenů, sulfátu, umělých barviv a parfémů, které nejen škodí nám, pokožce pejsků, ale zbytečně škodíme i okolí a přírodě. Za přírodní eko produkty není potřeba platit velké peníze.

Buď si můžete takový výrobek udělat doma, kde jeho základem se klidně může stát vepřové sádlo, do něj přidáte kvalitní konopný olej z lékárny nebo ze zdravé výživy a případně dáte i kapku teatree.

Pro vegany nebo lidi, kteří mají problém s živočišnými produkty, doporučuji jako základ bambucké máslo. Určitě ne vazelínu, která je produktem ropy. Tu byste si ani vy nenamazali na tělo. Že ne?

Pro Vás, kteří nemáte prostor k tvoření, doporučuji náš Ecopets Balzám na tlapky, který balíme šetrně do skla a vystačí na celou zimu.

Katka

Více o mojí práci naleznete i zde.