YORA Dog Tetrapack paštika z hmyzu s mrkví 390g

Kód: 1700
289 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Hypoalergenní vlhké krmivo doporučené pro dospělé psy starší 12 měsíců. Tetrapack zaručí dlouhou kvalitu i na cestách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

YORA Dog Tetrapack paštika z hmyzu s mrkví

"Gurmánská paštika plná hmyzího proteinu s mrkví, bramborami a prebiotiky vhodna nejen pro pejsky, kočky, ale i pro ježky."

 

Tato paštika Yora obsahuje přírodní hmyzí protein, mrkev, která je bohatá na vlákninu a vitamín A, brambory, které mají nízký glykemický index pro pomalé uvolňování energie a zajišťují dobrou funkci střev. Prebiotika ve formě čekanky a kvasnic podporují celý trávicí systém, zajišťují zdravou stolici a skvěle podporují imunitu a vstřebatelnost všech živin do organismu.

Kompletní mokrá a suchá jídla Yora jsou vyrobena pro míchání! Paštiky jsou vyrobeny z nejlepších přírodních ingrediencí a jsou šetrně zpracované při nižších teplotách, aby byly zachovány úžasné výhody superpotravin a našich larev.

Ujistěte se, že při míchání používáte poloviční množství granulí i paštiky, než je doporučená denní dávka, abyste se vyhnuli překrmování!

 

Výhody Yora Dog Tetrapack paštik:

  • kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy
  • vysoký obsah kvalitních živočišných bílkovin z čistě hmyzích zdrojů 58%
  • hypoalergenní a bez obilovin
  • vhodné také pro psy s citlivým zažíváním
  • etické, udržitelné a chutné krmivo
  • minimální dopad na planetu oproti klasickým krmivům s obsahem masa
  • dobře stravitelné
  • bez ATB a růstových hormonů
  • přírodní prebiotika pro zdraví střev
  • vysoký obsah vitamínů a minerálů

 

Plnohodnotný zdroj proteinu

Do vlhkých krmiv Yora jsou použity hmyzí larvy, které obsahují všechny cenné živiny a minerály. Hmyzí protein je dokonce ještě stravitelnější než kuřecí maso, je kvalitnější a méně průmyslově zpracovaný oproti živočišným složkám v klasických zvířecích krmivech. Hmyzí larvy obsahují esenciální aminokyseliny, tuky a minerály, do krmení jsou zpracovány celé, což zajišťuje konstantní kvalitu živočišných složek.

Stálá kvalita hmyzího proteinu

V krmivu Yora jsou ale použity celé hmyzí larvy, žádné dělení na lepší a horší části. V běžném psím krmivu nemusí být vždy obsaženy ty nejkvalitnější části živočišných složek, které je možné získat. Do krmiv pro zvířata jsou většinou používány odřezky masa a vedlejší produkty živočišné výroby.

Zcela jistě bez hormonů a antibiotik

80% celosvětově spotřebovaných antibiotik se používá v průmyslových velkochovech, růstové hormony jsou užívány k tomu, aby zvířata plně vyrostla za kratší dobu. Hmyzí larvy rostou přirozeně velmi rychle a to i bez hormonů a podobných látek.

Udržitelný zdroj ingrediencí

Hmyz má mnohem nižší uhlíkovou stopu než maso z běžných zdrojů. Hmyzí krmivo je tak dobré nejen pro psy, ale zároveň je vyráběno udržitelným způsobem, což je dobré pro všechny.

Chutná tak dobře, jak vypadá

Jemná paštika z hmyzu se zeleninou má skvělou chuť, kterou si vaši psi zamilují. Sice netuší, že tím navíc pomáhají naší planetě, ale i tak upřednostňují krmivo Yora, protože jim prostě chutná.

Dobré pro vašeho pejska i pro naši planetu

Hmyzí krmivo je volba budoucnosti pro nás všechny. Živočišná produkce velmi zatěžuje planetu. Spotřeba vody, množství půdy pro chov zvířat a pro vypěstování surovin pro jejich krmení, emise skleníkových plynů..., to vše vede k enormnímu zatěžování planety. Hmyzí larvy se živí zbytky ovoce a zeleniny, které jsou jinak nevyužitelné. Tím vzniká přírodní výživný kompost, díky kterému můžeme pěstovat ještě více jídla místo abychom pro larvy něco pěstovali.

Složení:

Čerstvě připravený hmyz 58%, zeleninový vývar, mrkev 6%, brambory 6%, hrachový protein, pivovarské kvasnice 1,5 %, minerály 0,2%, prebiotikum MOS (kvasinky 0,09%), prebiotikum FOS (čekanková moučka 0,09%).

Analyticé složky:

Hrubý protein 10%, hrubý tuk 5%, hrubá vláknina 2%, hrubý popel 2%, vlhkost 74%

Nutriční příasady: 

Vitamin A 3 300 IU, Vitamin D3 275 IU, Zinek (jako monohydrát síranu zinečnatého) 27,5 mg, Železo (jako monohydrát síranu železnatého) 13,2 mg, Mangan (jako monohydrát síranu manganatého) 2,2 mg, , Měď (síran měďnatý pentahydrát) 1,3 mg.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva
Hmotnost: 0.39 kg
Váha psa / doporučená denní dávka:: 1 – 10kg / max. 1,5 balení 10 – 20kg / 1,5 – 2,25 balení 20 – 30kg / 2,25 – 3 balení 30 – 40kg / 3 – 3,75 balení 40 – 50kg / 3,75 – 4,5 balení 50 – 60kg / 4,5 – 5 balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: